#WARSZAWALOKALNIE

WIO.WAW.PL

Lokalne media warszawskie

Zarządzamy kilkunastoma portalami, których odbiorcami są w głównej mierze mieszkańcy Warszawy i okolic. W poszczególnych dzielnicach stolicy mamy oddzielny portal. Aktualnie około 1.000.000 odsłon miesięcznie.

Nasi użytkownicy są bardzo mocno zaangażowani w życie lokalnych społeczności. Co więcej, są aktywni w internecie, chętnie podejmują dyskusje, komentują, testują produkty lub usługi.

Są to osoby stale poszukujący aktualnych informacji, o tym co dzieje się w ich najbliżej okolicy.  Dzięki naszym portalom wiedzą, gdzie warto pójść coś zjeść, kupić, skorzystać z usługi.

Warszawa w Twojej kieszeni

Biorąc pod uwagę aktualne trendy na rynku przygotowaliśmy aplikację mobilną WiO aby maksymalnie zwiększyć wygodę korzystania z serwisu wio.waw.pl.

Nasze portale:

Ogólnopolska sieć portali

Jesteśmy częścią sieci CMC Media posiadającej kilkadziesiąt portali w całej Polsce dzięki temu nasza oferta jest jeszcze szersza i lepiej dopasowana do twoich potrzeb.

MPG Media © 2022 All Rights Reserved

0
    0
    Produkty
    Nie dodałeś żadnych produktówWróć do oferty

    Ta strona używa plików cookie aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z jej użytkowania. Korzystając z serwisów MPG Media wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.