Przygotowanie strony internetowej dla “Klub Możliwości”

Klub Możliwości to społeczność osób, które przyjeżdżając do Polski chcą się rozwijać. Klub Możliwości prowadzi szereg różnych działalności mających na celu rozwój i wzajemne wsparcie. Są to m. in. wspólne wyjazdy rekraacyjno-integracyjne, spotkania rozwojowe z ciekawymi gośćmi, lekcje języków czy luźne wieczory z grami planszowymi. 

Pracę nad stroną rozpoczęliśmy od projektowania ścieżek komunikacji.

W oparciu o to, że podstawowym rodzajem aktywności Klubu Możliwości jest organizacja różnego rodzaju wydarzeń – na Stronie Głównej w górnym prawym rogu możemy znaleźć przycisk ” Sprawdź wydarzenia” przekierowujący do podstrony wydarzeń

Dlatego zadbaliśmy o przygotowanie krótkiego FAQ o każdym rodzaju aktywności Klubu Możliwości, gdzie użytkownik jest w stanie szybko znaleźć odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Kolejnym krokiem użytkownika po zapoznaniu się z powyższą informacją jest sprawdzenie najbliższych wydarzeń. Z tego względu nie zmieniając podstrony użytkownik może łatwo trafić do “kalendarzu wydarzeń”, gdzie może sprawdzić najbliższe wydarzenia oraz dokonać zapisu.

Strona główna

Strona główna to bardzo ważna część serwisu, z którą użytkownicy zazwyczaj spotykają się podczas pierwszej wizyty na stronie. Tak naprawdę może zawierać tak wiele różnych elementów, że łatwo przekombinować i po prostu przesadzić.

Przy projektowaniu strony głównej klubu możliwości skupiliśmy się na tym co chcemy pokazać użytkownikom na początek oraz jaki przyświeca nam w tym cel.

Na stronie głównej Klubu Możliwości znajdziesz:

 • krótką notatkę reprezentacującą firmę
 • główne i najbliższe wydarzenia
 • zdjęcia społeczności

Na dolnej części każdej podstrony każdy chętny może wypełnić krótki formularz kontaktowy, aby zostać członkiem Klubu Możliwości

Menu strony zawiera takie podstrony jak:

 • Blog – gdzie społeczność Klubu Możliwości dzieli się swoimi wrażeniami i wspomnieniami o odbytych wydarzeniach
 • Galeria – archiwum zdjęć z życia Klubu
 • Wydarzenia
 • Informacje kontaktowe
 • I oczywiście – ludzie! Osoby tworzące Klub Możliwości

Łatwa nawigacja

Z każdej podstrony można szybko wrócić do strony głównej klikając w logotyp znajdujący się w lewym górnym rogu.

zobacz inne case studies

0
  0
  Produkty
  Nie dodałeś żadnych produktówWróć do oferty

  Ta strona używa plików cookie aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z jej użytkowania. Korzystając z serwisów MPG Media wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.