Konkurs na najlepszy Warsztat na Ochocie

Drugą naturą człowieka jest przyzwyczajenie.  Wyrobione nawyki splatają się z upodobaniami.   Człowiek przyzwyczaja się do picia kawy o tej samej porze i w tym samym miejscu, ma swoje ulubione piwo, którego „nie zdradza” dla innej marki, swojego fryzjera i warsztat samochodowy. 

Tę ludzką skłonność wykorzystaliśmy organizując konkurs na najlepszy warsztat samochodowy na Ochocie i we Włochach. Zwycięzcą okazała się firma Autotechnika, prowadząca warsztat przy al. Żwirki i Wigury 29. Zwycięzca  otrzymał od nas dyplom i darmową reklamę na portalu i w gazecie Informator Ochoty i Włoch wysokości 400 zł + VAT.  

Konkurs odbył się od 2 do 12 kwietnia. W tych dniach można było zagłosować na naszych portalach na 21 firm prowadzących usługi samochodowe. Aż 343 osoby oddały ważne głosy w zaciętej rywalizacji. Wynik mówi sam za siebie – okazało się, że  Czytelnicy zaakceptowali nasz internetowy sondaż, dlatego będziemy co jakiś czas powtarzać tę formę zabawy.

Zwycięzca, czyli warsztat Autotechnika, otrzymał 122 głosy, co stanowi blisko 35 procent głosów. Warsztat zajmuje się kompleksową obsługą pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 t wszystkich marek w zakresie mechaniki, elektroniki, elektrotechniki i diagnostyki.  Dodatkowymi usługami Autotechniki  są automyjnia, wulkanizacja i holowanie. Warsztat obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. 

Jeśli chodzi o działania prospołeczne, Autotechnika wspiera mały biznes i chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Jest widoczna na każdej drodze prowadzącej do zmotoryzowanego klienta i drugiego człowieka.

0
    0
    Produkty
    Nie dodałeś żadnych produktówWróć do oferty
    Przewiń do góry